Skip to main content
MELEK ENERJİLERİYLE ÇALIŞMALAR

MELEK ENERJİLERİYLE ÇALIŞMALAR

ETERİK KORDON BAĞI KESMEK

Bazen aile bireylerimizle, partnerlerimizle, arkadaşlarımızla ya da bir konu ve durum paylaştığımız kişilerle aramızda, kordon dediğimiz bir enerji bağı oluşur. Karşıdakinin kendisini bırakacağından korkma, onun kendi enerji ve mutluluk kaynağı olduğuna inanma ya da sadece kişiye yardım etmesi sebebiyle oluşmuş korku bazlı bağlardır bunlar. Bu kordon aracılığı ile taraflardan biri diğerinden enerji çekmeye başlar ve bu da enerjisi tükenen tarafın ruhsal ve fiziksel acı çekmesine sebep olabilir. Kişi kendini üzgün, bitkin ya da enerjisi tükenmiş hissedebilir. Bu yüzden kesilmeleri gerekir.

Kordonları kesmek, ilişkinin sadece sağlıksız tarafını iyileştirir, sevgi bağları her zaman kalır.

Kordonlarınızı kesmek için, derin nefesler alarak, Başmelek Mikail’i yanınıza çağırın.

“Sevgili Başmelek Mikail, lütfen bana yardım et. Allah’ın izniyle …. Ile aramdaki tüm eterik kordon bağlarını lütfen şimdi kes.”deyin.

Başmelek Mikai’in ışıktan kılıcı ile bedeninizden çıkan kordon bağlarını kestiğini ve tüm bu kordon bağlarının kaybolduklarını ve sevgiye dönüştüklerini imgeleyin.

Arkasından Başmelek Rafael’den zümrüt yeşili ışığı ile hem sizi hem de karşı tarafı sarmasını ve bu parçalarınızı sifalandırmasını isteyin.

Her iki başmeleğe de teşekkür edin.

İişkiye korku geri dönerse, kordon bağları yeniden büyüyebilir. Bu sebeple; ne zaman kendinizi tükenmiş veya engellenmiş hissederseniz, bu çalışmayı tekrar edin.

Şifa olsun.

Ve öyle de oldu!

KALKANLAMA (KORUNMA)

Psişik ataklardan ve negatif enerjilerden korunmak ya da enerji alanlarınızı şifa ve sevgi enerjileriyle korumak için, vücudunuzu koruyucu ışık kalkanıyla kaplayabilirsiniz. Kalkanlama, kendinizi koruyucu bir ışık kozasının içinde vizyonlamak ya da hayal etmektir.

Bunun için derin bir nefes alın ve Başmelek Mikail’den auranız dahil tüm bedeninizi koruyucu ışık kalkanı ile kaplamasını rica edin.

Beyaz Işık: Genel korunma içindir. Meleklerinizi; sizi sarmalamalarına, kucaklamalarına ve korumalarına davet etmektir.

Pembe Işık: Sizinle konuşan herkese ve kendinize sevgi enerjisi göndermektir. Negatif insanlarla birlikteyseniz bu ışığa başvurun. Bu ışık kalkanından, sadece sevgi düşünceleri ve sevgi enerjisi girer.

Zümrüt Yeşili Işık: Fiziksel vücudunuza şifa enerjisi vermek için kendinizi bu ışık içerisinde vizyonlayabilirsiniz. Şifalanmaya ihtiyaç duyduğunda, bedeniniz bu ışığı emecektir.

Mor Işık: Spiritüel frekansınızı yükseltmek ve psişik enerjilere karşı ruhsal korunma için koyu mor bir ışıkla kaplanmanızı isteyebilirsiniz. Bu ışık kalkanı, tüm düşük enerjileri, eklentileri ve dünyaya bağlı ruhları sizden uzaklaştırır.

Gümüş Işık: Dışarıdan bilinçli olarak yönlendirilen negatif enerjilerde çok etkilidir. Enerji alanınızı görünmez yapar ve negatif enerjilerin yanınızdan geçip gitmelerini sağlar.

Tüm bu ışıkların etkilerinden faydalanmak için, kendinizi birden fazla ışık ile de kat kat kalkanlayabilirsiniz.

Koruma kalkanlarının etkisi 12 saat sonra kaybolacağı için, kalkanlarınızı bu süreden önce yenilemeniz gerekmektedir.

Sevdiklerinizi, yaşam alanlarınızı, iş yerlerinizi ve araçlarınızı da bu ışıklarla kalkanlayıp, korunmalarını sağlayabilirsiniz.

Yaşam alanınızı kalkanlamak için örnek niyet:

“Sevgili Başmelek Mikail;

Allah’ın izni ile, lütfen evimi (ofisimi) BEYAZ (genel koruma için), PEMBE (sevgi enerjisi için), ZÜMRÜT YEŞİLİ (şifa için) ve MOR (ruhsal koruma için) koruyucu ışık kalkanlarıyla kapla. Evimi ve ailemi, sevgi olmayan her türlü enerjiden koru. Yuvamı sevgi, şifa ve ışıkla doldur. Biliyorum ki; bu eve sadece sevgi girer, bu evden sadece sevgi çıkar.”

Şifa olsun.

Ve öyle de oldu!

VAKUMLANMA

Enerjinizin düştüğünü hissettiğinizde ya da kendinizin ve başkalarının düşüncelerinden yüklendiğiniz olumsuz enerjilerden arınmak için, Başmelek Mikail ile vakumlama çalışması yapabilirsiniz. Bunun için;

Başmelek Mikail’i yanınıza çağırın ve üzerinizdeki tüm negatif, düşük ve toksik enerjileri arındırması için sizi vakumlamasını rica edin.

Başınızın üzerine taç çakranıza, elektrik süpürgesine benzeyen eterik vakum aletini yerleştirdiğini imgeleyin. Bu esnada, yumuşacık derin nefesler alıp vererek, ayak ucunuzdan başınıza doğru tüm negatif enerjinin, aletin içine doğru çekildiğini hissedin.

Tamamen temizlendiğinizi hissettiğinizde, Başmelek Mikail’den bu sefer vakum akışını tersine çevirip, bedeninizden çıkan bu karanlık enerjilerin kapladığı tüm boşlukları, elmas parlaklığındaki ilahi ışık ve sevgiyle doldurmasını rica edin. Derin nefesler almaya devam edin ve bütün bunların gerçekleştiğini imgeleyin.

Başmelek Mikail’e bu arındırma işlemi için teşekkür edin.

Şifa olsun.
Ve öyle de oldu!

Bu çalışmayı çocuklarınız, evleriniz ve iş yerleriniz için de yapabilirsiniz. Ayrıca, birinin özgür iradenize ve seçimlerinize müdahele ettiğini düşünüyorsanız, İZİN YASASI ALTINDA o kişiyi de vakumlayabilirsiniz.

Lütfen bu çalışma sırasında derin nefesler alıp verin, çünkü melekleriniz nefes vasıtasıyla size yardım ederler.

ŞİFA MIKNATISI

Başmelek Mikail’in şifa mıknatısıyla arınmak için;
Sırtınız bir yere değmeyecek şekilde oturun.


“Sevgili Başmelek Mikail;
Allah’ın izni ile lütfen sırtımda, boynumda ve omuzlarımda var olan her türlü korku, kızgınlık ve kıskançlık enerjilerini ve tüm psişik atakları ilahi şifa mıknatısınla çek ve beni arındır.”


Derin nefesler alıp verin ve tüm bu karanlık enerjilerin Başmelek Mikail’in mıknatısıyla çekildiğini ve ışığa götürüldüklerini imgeleyin.

Şifa olsun.
Ve öyle de oldu!

Leave a reply

Your email address will not be published.

*