Skip to main content
Üçüncü Göz Açma ve Mor Alev Enerjisine Uyumlanma
49A1A350-7584-40A5-A875-36DAD4AE9D9D

ÜÇÜNCÜ GÖZ AÇMA VE MOR ALEV ENERJİSİNE UYUMLANMA

ÜÇÜNCÜ GÖZ, ruhani dünyayla aramızdaki perdeyi kaldırıp, altıncı hissimizi kullanmamızı sağlayan yüksek algı merkezidir. Ruh ile dünya arasındaki dengenin algısal düzeyde kurulduğu noktadır. Yani, insanın madde ötesi alem ile dünya arasındaki geçiş kapısı gibidir. İçsel yolculuğu ilk olarak üçüncü göz başlatır ve daha sonra diğer duyular açılmaya başlar. İki gözümüzün ortasının biraz üstünde (iki kaşımızın arasında) bulunan ve üçüncü göz çakrası olarak bilinen enerji merkezi, duru gözümüzün yoğunluğunu ve miktarını düzenler.

Çalışmanın sonunda, üçüncü gözünüz ilahi rehberliği duru görü şeklinde almanız için sizi desteklemeye hazır hale gelir. Çalışma öncesinde her katılımcıya, tüm çalışma boyunca kullanacakları, kendilerine özel kristal kuvarsları hediye edilmekte ve böylece katılımcılar, kristallerini rüyalarında rehberlik almak için kullanmaya devam edebilmektedirler.

MOR ALEV ENERJİSİ, olumsuz bir duygunun/ konunun/ durumun titreşimini yükselterek, onun özünü kökten değiştiren çok ama çok güçlü bir enerjidir. Bu enerjiye kendinizi uyumlayıp, onu kullanmayı öğrendikten sonra, hayatınızdaki tüm negatif durumları, pozitife çevirebileceksiniz; hastalığı sağlığa, kıtlığı bolluğa, üzüntüyü sevince, başarısızlığı başarıya, korkuyu sevgiye, kaygıyı umuda gibi...

Üçüncü gözümüz de Mor Alev enerjisi de zaten bizim içimizde olan, Allah’ın hediyeleridir. Yani varlığımızın parçalarıdır. Bu sebeple HİÇ KİMSE bizi Mor Alev’e uyumlayamaz, üçüncü gözümüzü açamaz. Bunları SADECE biz yapabiliriz ve başkaları da SADECE bizim gözümüzü açmamıza ya da enerjiye uyumlanmamıza yardım edebilir. Benim yönlendirmem ve yardımımla bu hediyelerinizi kullanmak isterseniz, bu çalışmayı alabilirsiniz.

Bu çalışma, katılımcının tercihine göre yüz yüze ya da görüntülü görüşme aracılığı ile uzaktan yapılmaktadır.

Bu sertifikalı çalışmayı, grupla ya da bireysel olarak almak için leyla@meleklersehri.com.tr adresinden bana ulaşabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz.