Skip to main content

Yeni ay, yeni başlangıçlara güç vermek için muhteşem bir enerji taşır. Bu çok güçlü enerjide, kendinizi yeniliklere, tüm seviyelerde şifaya ve sizin için hazırlanan maddi manevi tüm bolluğu almaya açın. Bunun için;
Tam o saatte YA DA O SAATE NİYET EDEREK BAŞKA BİR SAATTE yaşamınızda olmasını istediğiniz her şeyi, tüm dilek ve niyetlerinizi bir kâğıda yazın.

Örneğin;
“Sevgili Allah’ım ve Sevgili Meleklerim;
Bu muhteşem yeni ay enerjisinin tüm olumlu ve şifalandırıcı etkilerinin, yaşamıma ve bedenime akmasına niyet ediyorum. İlişkilerimde dengede ve huzurlu olmaya niyet ediyorum. Kendimi, evrenin sınırsız tüm olasılıklarını almaya açıyorum. Hak ettiğim bolluk ve bereketi kabul ediyorum. Farkındalığımın artmasına ve öğrenmem gereken her şeyin en doğru zamanda bana gelmesine ve bu işaretleri görmeye niyet ediyorum. Mükemmel sağlığa niyet ediyorum. Hayrıma olan tüm güzelliklerin ve ilişkilerin hayatıma girmesine niyet ediyorum. (… bunun gibi yüreğinizdeki her şeyi yazın)
Bütünün en yüksek hayrına olmasına diliyorum. Teşekkür ederim.”

Ve o andan itibaren hepsinin gerçekleştiğine inanarak ve şükrederek, kâğıdı toprağa gömün ya da suya atın. (O anda böyle bir fırsatınız yoksa, kâğıdı yüreğinizin söylediği bir yerde saklayın, daha sonra açık toprak ya da suya atabilirsiniz.)
-Yeni ayın herhangi bir burçta gerçekleşmesi, o burçta doğanlarla ilgili olduğu anlamına gelmiyor. O burcun etkilerini taşıdığını gösteriyor. Yani, her yeni ayda bütün burçlar yazıyoruz.