Skip to main content
KİLO SORUNLARI

KİLO SORUNLARI

Kilonun besinlerle ilgisi yoktur. O, içimizdeki korkunun dışsal etkisidir. Aynaya baktığımızda ya da kıyafetlerimize sığmadığımızda kendimize kızacağımıza, hayatımızda bize neyin güvensiz ve korku hissettirdiğini fark edersek, düşünce şeklimiz değişmeye başlar. Her zaman güvende olduğumuzu ve zaten korunduğumuzu idrak ettiğimizde, korunma ihtiyacımız yok olur ve kilolarımız da kendiliğinden gider. Düşüncelerimizi değiştirebiliriz ve bugün düşünmeyi seçtiğimiz şey, yarınki görüntümüzü yaratır.

Aşağıdaki kilo ile ilgili olumlamaları kendi sesinizle kaydedip, EN AZ 21 gece uyku öncesinde dinleyip, düşünce şeklinizi değiştirmeye yardımcı olabilirsiniz.

 

💜 Ben güvendeyim.

💜 Bedenimi seviyorum.

💜 Fazla kilolarımı kutsuyor, azat edip gitmelerine izin veriyorum.

💜 Eskiden kilo ile ilgili sorunum vardı ama şimdi kendime, benim için en mükemmel kiloya sahip olma izni veriyorum.

💜 Her su içişimde arınıyorum ve fazla kilolarımı sevgiyle bırakıyorum.

💜 İdeal bedenimi hak ediyorum ve şimdi buna izin veriyorum.

💜 Kolaylıkla ve sağlıkla ideal kilomu koruyorum.

💜 İdeal kilomda kendimi daha özgür ve mutlu hissediyorum.

💜 Yemekler bana mutluluk veriyor ve zayıf kalmamı destekliyor.

💜 Vücudumu sağlıklı yiyeceklerle besliyorum.

💜 Az yiyorum ve kendimi tok hissediyorum.

💜 Zihnim, vücudum ve ruhum mükemmel bir uyum içinde.

💜 Kendimi seviyorum.

Birçoğumuz da yemeği duygusal bedenimizi doyuma ulaştırmak için kullanıyoruz. Bu sadece arzulanan sonucu üretmekte başarısız kılmaz, aynı zamanda enerjiyi yanlış yönlendirir. Yemeğinizi, sadece fiziksel bedeninizin yararına kullanmak için;

Yemeğinize başlamadan önce, yemeğinizin sadece fiziksel bedeninizin beslenmesi için kullanılmasına niyet edin. Sonra dominant elinizin (yazı yazdığınız) parmak uçlarıyla kalbinize dokunun ve arkasından aynı elinizi yemeğinizin üzerinde gezdirerek süpürme hareketi yapın. Artık, bu yemeğin fiziksel bedeninizin en yüksek hayrı için kullanılacağına inanın.

Ayrıca, yine yemeğinize başlamadan önce sevgili Başmelek Mikail’den yemeğinizdeki tüm olumsuz enerjiyi, sevgi enerjisine dönüştürmesini rica edebilirsiniz.

Sağlıklı bir bedene sahip olmak için kendinize izin verebilirsiniz.

Şifa olsun.

Ve öyle de oldu!

Leave a reply

Your email address will not be published.

*