Skip to main content
HANGİ KONUDA HANGİ MELEKTEN YARDIM ALABİLİRİZ?

HANGİ KONUDA HANGİ MELEKTEN YARDIM ALABİLİRİZ?

BAŞMELEK MİKAİL: Kendiniz, sevdikleriniz, mekanlarınız, hayvanlarınız, araçlarınız için korunma; negatif enerjilerden arınma, başkalarıyla aranızdaki kordon bağlarını kesme; egonuzu uzak tutma ve yardım isteyeceğiniz konuyla ilgili başmeleği hatırlayamadığınızda her konuda onu yardıma çağırabilirsiniz.

BAŞMELEK İSRAFİL (RAFAEL): Fiziksel ve ruhsal şifa; güvenli seyahat geçirme; kilo verme; sigara ve alkol gibi bağımlılıklarınızdan kurtulma.

BAŞMELEK RAZİEL: Ruhsal dönüşüm; simya (karanlığı ışığa dönüştürme); geçmişinizi şifalandırma; geçmiş yaşamlarınızı hatırlama ve şifalandırma; rüyalarınızı hatırlama ve yorumlama; çakralarınızın temizlenmesi ve dengelenmesi.

BAŞMELEK AZRAİL: Vefat edenleri ışığa ulaştırma; kayıp acısını hafifletme.

BAŞMELEK CEBRAİL (GABRIEL): Hamilelik; özgüven; iletişim; sunum; kendini ifade etme; ilham; yazarlık; çocuklarla ilgili konular.

BAŞMELEK CEREMAYEL (JEREMIYEL): Affetmek; artık ihtiyacınız olmayan parçalarınızı bırakmak; değişiklikler; yaşam amacınızı bulmak.

BAŞMELEK ZADKİEL: Acı dolu anılarınızı şifalandırmak; odaklanmak; bir tartışma durumunda karşınızdaki kişi ile empati kurabilmek; ilişkiler; hafıza.

BAŞMELEK ARİEL: Cesaret; tüm dünyevi maddi ihtiyaçlarınızın karşılanması; alma enerjisi; doğa ile ilgili konular.

BAŞMELEK ŞAMUEL (CHAMUEL): Hayatınızın kayıp parçalarını, kaybolmuş eşyalarınızı, aradığınız aşkı, işi ve evi bulmak.

BAŞMELEK RAGUEL: İlişkiler; adalet; ilişkilerinizdeki tüm acıların şifalanması ve bunların sevgiye ve yaşam derslerine dönüşmesi.

BAŞMELEK COFİEL (JOPHIEL): Bedeninize, yüreğinize, yaşantınıza, düşüncelerinize, çevrenize ve bulunduğunuz ortamlara güzellik katma; feng shui; sanat.

BAŞMELEK METATRON: Zamanı yönetme; bir yere yetişme; bir türlü yapamadığımız işler.

BAŞMELEK NATHANİEL: Güç; ileriye adım atma; geçiş dönemleri; kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı değişiklikler yapma; hayatınıza yeni düzenlemeler getirme.

BAŞMELEK SANDALFON: Müziğin iyileştirici gücünü kullanma; tüm dualarınızın ve isteklerinizin cevaplanması.

BAŞMELEK URİEL: Her türlü probleminizi çözme; unuttuğunuz bilgileri hatırlama; aydınlanmasını istediğiniz konular; yeteneklerinizin ortaya çıkması; iş toplantıları ve iş görüşmeleri öncesinde; bir konu hakkında kararsız kaldığınızda; ders çalışırken; sınavlarda.

BAŞMELEK HANİEL: Her durum ve ortama zarafet katma; yeni ay ve dolunay enerjilerinden en iyi şekilde fayda sağlama; bilinçaltı; duygular; adet dönemleri; sunum.

Leave a reply

Your email address will not be published.

*