Skip to main content
DENİZ TUZU İLE ARINMA

DENİZ TUZU İLE ARINMA

Enerjiniz düştüğünde ya da kendinizi yorgun hissettiğinizde; üzerinizdeki tüm negatif ve toksik enerjilerden arınmak için deniz tuzundan faydalanabilirsiniz. Bunun için;

Küveti ılık su ile doldurup, içine 4-5 avuç kadar deniz tuzu karıştırıp, bu suyun içinde 15-20 dakika kalabilirsiniz. Kalbinizin suyun içine girdiğinden emin olun. Ardından duru su ile banyonuzu yapabilirsiniz.

 

Duştan önce bir miktar deniz tuzu karıştırılmış suyu başınızdan aşağıya döktükten sonra duşunuzu alabilirsiniz.

Banyonuzda her zaman deniz tuzu bulundurabilir ve özellikle dışarıdan geldiğinizde, ellerinizi sabunla yıkamadan önce bu tuzla ovabilirsiniz.

Bir leğenin içine ılık su koyup, içine bir miktar deniz tuzu ekleyip, 15-20 dakika kadar ayaklarınızı bu suyun içinde bekletebilirsiniz.

Ayrıca ılık su ve deniz tuzu koyduğunuz bir çanağı, evinizin sorunlu olduğunu düşündüğünüz odalarına koyarsanız, odalarınız da negatif enerjilerden arınacaktır.

Tuzlu su, çok eski zamanlardan beri arındırma, şifalandırma, temizleme ve enerjisel akışı sağlama amacıyla kullanılmış. Çünkü tuz, tüm negatif enerjiyi toplar ve yükleri hafifletir. Denize girdikten sonra, kendimizi rahatlamış hissetmemizin sebebi de budur.

Şifa olsun.

Ve öyle de oldu!

Not: Deniz tuzu yerine, kaya tuzu da kullanabilirsiniz.

Leave a reply

Your email address will not be published.

*