Skip to main content
PANDÜL

PANDÜL

Pandül, yüksek benliğimizle bağlantı kurup, bilincimizde olmayan frekansları bilinç düzeyine aktaran bir aracı alettir.

Birçok kullanım alanı vardır. Sorulara yanıt almak, şifa çalışmaları, çakralardaki enerji dengesizliklerini tespit etmek ve dönüş yönlerindeki sorunları gidermek, hastalık tespiti, gömü tespiti, bir odadaki enerji tespiti, insanlarla ilgili sorular ve kaybolan eşyaların yerlerini bulmak bunlardan bazılarıdır. 

 

Hangi amaç için kullanırsanız kullanın, pandülünüzü öncelikle elinize gelene kadarki süreçte toplamış olduğu bütün enerji ve bilgilerden arındırıp, daha sonra da istediğiniz amaç doğrultusunda programlamalısınız. Bunun için ilk kullanımınızdan önce, pandülünüzü bir gün boyunca toprakta bekletmenizi öneririm. Bunun için açık toprak ya da evinizde temiz toprak koyacağınız bir saksıyı kullanabilirsiniz. Topraktan çıkardıktan sonra, akan suyun altında birkaç dakika tutup, temiz bir bez ya da yumuşak bir kâğıt havlu ile kurulayabilirsiniz. Pandülünüz artık sizin için programlanmaya hazır. Örneğin; yüksek benliğinizle bağlantıya geçip sorularınıza yanıt almak için, aşağıdaki gibi programlayabilirsiniz;

Pandülünüzü bir süre avuçlarınızda tutun ve ona kalbinizden sevgi enerjisi gönderip, niyetinizi yerleştirin. "Sevgili Pandülüm, yüksek benliğimle bağlantıya geçmek ve sorularıma yanıt vermen için seninle çalışmak istiyorum. Soracağım sorulara vereceğin ‘Evet’ yanıtı için daire şeklinde dönmeni, ‘Hayır’ yanıtı için çizgi şeklinde hareket etmeni istiyorum.”

İlk günlerde yanıt almakta zorlanabilirsiniz. Bu son derece normaldir. Pandülünüzü ne kadar sık kullanırsanız, aranızdaki bağ güçlenecek ve yüksek benliğinizden yanıt almanız o kadar kolay olacaktır. Mümkünse ona tek dokunan sadece siz olun. Eğer başka biri tarafından dokunulduysa, pandülünüzü yeniden arındırıp, programlamanızı öneririm. Böyle bir şansınız yoksa, akan suyun altında bir süre beklettikten sonra, dominant elinizle kalp çakranızın üzerinde tutup mevcut programını sürdürmesine niyet edebilirsiniz. Her çalışma öncesi ve sonrası, pandülünüzü birkaç dakika akan suyun altında tutarsanız, birikmiş enerjilerden arındırıp, daha sağlıklı çalışmalar yapabilirsiniz.

Doğal taş pandüllerimizi görmek için MAĞAZAMIZI ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

*