Skip to main content
MUSICAL RAPTURE

MUSICAL RAPTURE

Patricia Diana Cota-Robles, kurduğu kâr amacı gütmeyen vakıf sayesinde, yaşadığı Tucson/Arizona ve Amerika’nın pek çok yerinde, 33 yıldır ücretsiz seminerler veren uluslararası üne sahip bir yazar ve eğitimcidir. 29 Aralık 2010 tarihinde, yakalandığı zatüreden dolayı oğlu Joao Cota-Robles’i ani bir şekilde kaybeder. Geçişiyle, Joao annesine ve babasına bu dünyada vaktini tamamladığını, ışığa geçtiğini, şimdi Başmelek Mikail ve onun şifacı birlikleriyle çalıştığını ve insanlığa fiziksel formundayken gerçekleştiremeyeceği bir “Hediye” hazırladığını bildirir. Cenaze törenine, Joao’nun kendisiyle kontak kurmaya çalıştığını söyleyen, psişik yönü çok güçlü olan Fransız müzisyen Frederic Delarue de katılır. Orada Joao kendisiyle iletişim kurar ve ona bu müzikal transmisyonun sorumluluğunu kabul edip etmeyeceğini sorar ve sonrasında birlikte çalışmaya başlarlar. Parça bittiğinde, Joao Frederic’ten bunu CD yapmasını ve annesinin bunu dünyayla nasıl paylaşacağını bileceği için ona söylemesini ister. Ve müzik Haziran 2011’de insanlıkla paylaşılmaya hazır hale gelir.

 

Joao’nun anlatımına göre; bu semavi müziğin frekansı, insan vücudunun hücrelerindeki ilahi zekâ ile iletişime geçiyor ve her hücrenin bilincini yükseltiyor. Hücreleri yatıştırıp rahatlatırken, vücudun kendini tedavi etme yeteneğini de artıyor. Bu kutsal müzik insanların deneyimlemeyi seçtiği her çeşit şifa yöntemi ve medikal tedaviyle uyumlu çalışıyor. Özellikle kanserin herhangi bir formuyla mücadelede ilave titreşimler içeriyor. Tüm insanlığa yükseklerden hediye bu müzik parayla alınıp, satılamıyor.

Parçayı indirmenizi şiddetle öneririm. Meditasyonlarınızda, uyurken, çalışırken, kitap okurken, hastayken her an dinleyebilirsiniz, hastalarınıza dinletebilirsiniz. Ancak, müziğin ilahi şifasının engellenmemesi için üzerine ses kaydı ya da başka bir kayıt yapılmaması gerekiyor.

62 dakikalık bu müziği YouTube’da bulabilirsiniz, ancak en kaliteli kaydı kullanmak için Patricia’nın kendi sayfasından indirmenizi öneririm.

https://eraofpeace.org/pages/musical-rapture

Ayrıca YouTube’dan 10 dakikalık demo videosu görmek için:

İhtiyacı olan herkese şifa olsun.

Ve öyle de oldu!

Leave a reply

Your email address will not be published.

*